Новости магазинов


Найкраща кава. Різниця між сортами робуста та арабіка.


Поки десь вчені досліджують каву щодо корисних (або навпаки) для людини властивостей, людство продовжує щодня насолоджуватися її чарівним смаком. Звичайно, тут слід зробити зауваження про те, що говоримо ми про якісну каву кращих сортів. Саме тому, цей наш огляд для читача, що зацікавлений в покупці кави виключно найвищої якості та чудового обсмаження.

Звичайно ж, в наших традиціях обов'язково запропонувати вам надійного і вигідного продавця. Цього разу, всім шанувальникам якості хочемо рекомендувати звернути увагу на послугу продажу кави (на сайті Бонара), де ви зможете замовити ідеальне обсмажування та доставку робуста, арабіка, суміші, ароматизованої та пакетованої кави.


До речи, а ви розумієте різницю між робуста та арабіка?Арабіка.
Вміст кофеїну становить 0,65-2.0%, ароматичні масла - до 18%, жирів - до 12%, білка - до 13%, цукру - до 8%. Після прожарювання зерен вміст кофеїну стає - до 1.3%, а цукру - до 3%.


Робуста. Містить максимально велику кількість кофеїну - 1,0-2.5%. Тобто з арабікою різниця практично в два рази. Ароматичні масла - до 8%.

Смак. У еспресо пінку, стійку та густу, полюбляє багато шанувальників кавових напоїв. Але не всі знають, що її утворює саме робуста.

Високий вміст амінокислот надають робусті сильну терпку нотку, гіркоту і гостроту смаку. У той час, як сорт арабіка без нотки в'язкості, має більш легку кислинку витончений присмак і аромат. Ці якості досягаються за рахунок вологої обробки кавових зерен, тоді, як робусту обробляють сухим засобом.

Виробництво арабіки становить приблизно 70% від усього обсягу виробництва всіх сортів кави. Собівартість її виробництва досить висока. Це один з найдорожчих сортів з усіх кавових сортів. У той час, як робуста має більш високий відсоток врожайності і стійкість до хвороб. За рахунок цього вартість цього сорту набагато дешевше.

Також ціна формується залежно від вибору способу обробки зерен (суха або волога). Волога обробка завжди дорожче.

Одже, робуста та арабка мають між собою різницю. Але ж, для тих, хто полюбляє смачну каву з гарною пінкою, краще буде купляти суміш цих двох сортів кави. Вони дуже добре доповнюють та балансують один одного.

 # Продукты питания
Смотрите также: