Новости магазинов


Як вибрати купальник по типу фігури?


Прийшло літо, а це значить, що прийшов час вибирати купальник! Щоб правильно вибрати для себе купальник, необхідно знати свій тип фігури. Щоб дізнатися свій тип фігури, потрібно подивитися на свої пропорції тіла .

КупальникиПропорції тіла часто не залежать від повноти форм, говорить менеджер магазину EWAshop.com.ua (https://ewashop.com.ua/biluzna/ginocha/kupalniku/). Тобто, можна бути худенькою дамою, але з типом фігури «груша». І пам'ятайте, що некрасивої фігури не існує. Існує негативне сприйняття.

Існує кілька типів фігур:

  • пісочний годинник;
  • груша;
  • прямокутник;
  • трикутник.


Пісочний годинник

Стегна і плечі однієї ширини; між ними формується чітка талія; вага відкладається рівномірно на все тіло. Таку фігуру має Скарлет Йохансон і Діта фон Тіз.

Так! Суцільні купальники - виділять талію, приховають живіт (якщо такий є); принти на плавках і ліфі вітаються; V - образні плавки і трикутні чашечки - підкреслять плавні вигини фігури; хочеш візуально подовжити ноги - плавки з високими вирізами; хочеш приховати недоліки стегон - плавки з спідничкою.

Ні! Плавки - шортики.

Зверніть увагу: купальники в стилі ретро. Висока талія вигідно підкреслить осину талію. Якщо у вас тип фігури «пісочний годинник» такий купальник вам підійде. Але для такої моделі купальника ноги повинні бути довгими, інакше висока талія на плавках буде вкорочувати ноги.

Груша

КупальникиПлечі. Стрункий або худий верх, менш худі ноги. Тонка талія і апетитна попка. Як у Бейонсе.

Так! Привертає увагу до верху, а не до низу. В цьому вам допоможе контрастний купальник: з яскравим і великим принтом на ліфі і однотонним і темним на плавках. Злитий купальник допоможе візуально подовжити тіло і зменшити обсяг знизу. Об'ємні ліфи, ліфи з широкими бретелями допоможуть візуально збільшити ширину плечей і об'єм грудей.

Ні! Ліфи з тонкими бретельками. Бікіні з спідничками, трусики з завязочками, поясами, рюшами.

Якщо у вас тип фігури «груша», то ваша задача подовжити пропорції тіла, візуально розширити плечі, залучити до зони декольте, візуально збільшити бюст. Тобто вся увага повинна знаходиться на верхній частині тіла. В цьому вам може допомогти злитий або роздільний купальник з V - образним глибоким вирізом на ліфі.

Прямокутник

Стегна і плечі однакової ширини, талія помітно не виділяється. Найчастіше, у дівчат з таким типом фігури привабливі груди і плечі, стрункі ноги. Як у Моніки Беллуччі, Селени Гомес і Кіри Найтлі.

Так! Злиті купальники з вертикальними смужками. Роздільні купальники з сполучною смужкою тканини на животі. Трусики з декоративним поясом допоможуть додати обсягу стегон. Вибирайте ліфи з м'якими чашечками, на тонких бретельках. Так само вітаються трусики - спідничка.

Ні! Злиті купальники з горизонтальними смужками. Плавки фасону «стрінги» - вони зроблять непотрібний нам акцент на талії.

Трикутник

Стрункі довгі ноги і спортивні плечі. Як у Камерон Діас.

Так! Плавки з низькою посадкою, плавки - шортики - додадуть обсягу стегон. Якщо у вас великі груди, надайте візуально обсягу стегон за допомогою пояса, рюш, спіднички на рівні стегон. Так само не погано буде вибрати плавки з великим принтом.

Ні! Однотонні ненав'язливі принти на трусиках. Плавки з високим вирізом - підкреслять широкі плечі і відсутність талії. # Женское Нижнее белье
Смотрите также: