Новости магазинов


Облаштування могил і кладовищ за допомогою огороджень


Облаштування могили на кладовищі - остання данина покійному родичу або близькій людині. У кожній країні, місті та селі свої традиції облаштування могил. Крім традиційних пам'яток, на деяких кладовищах ставлять невеличкі вазони, столи і лавочки, а ділянку огороджують, захищаючи могилу і пам'ятник від перехожих і бродячих собак.

Підхід до виготовлення огорож - різний. Деякі вважають за краще робити їх із цегли і каменю, деякі купують вже готові металеві сегменти і самі з них збирають замкнутий контур. Окрема тема - ковані огорожі. У порівнянні з іншими видами - це справжній витвір мистецтва. Тут видно не тільки талановиту руку майстра, а й ставлення до померлого.

Ковані огорожі відрізняються міцністю, надійністю, красою, довговічністю і стійкістю до впливу несприятливих природних умов. До того ж індивідуальність замовлення виділяє їх серед інших оригінальністю, і надає могилі доглянутий вигляд. Навіть через кілька років металеві деталі ідеально зберігаються завдяки спеціальній обробці антикорозійними засобами.

Установка огорожі проходить досить просто. Виготовлений за розміром каркас, розташовується навколо могили, підстави вкопуються частково в землю, вирівнюються за рівнем і, для надійності, бетонуються в основі.

До цього ж розділу відносяться і огорожі для клумб. Їх встановлюють для захисту тендітних квітів від недобрих людей і хуліганів, а також бродячих собак і не ввічливих автолюбителів, які паркують автівку де завгодно. Виготовлені з металу, вони не бояться ні снігу, ні вітру, ні вандалів.

Всі види кованих огорож виготовляють з металевого металопрокату: куточка і прута. Куточок використовується для створення контуру і опори, а прут згинають і розплющують, надаючи йому оригінальної форми. Поєднання різноманітних дрібних деталей з вигнутим прутом, утворює неповторний візерунок, витонченість якого залежить тільки від фантазії і майстерності коваля.

Облаштування могил і кладовищ за допомогою огороджень

Спеціальна технологія обробки передбачає очищення металу від іржі, обробку антикорозійними засобами і покриття вологостійкою фарбою. Така технологія дозволяє зберегти метал в задовільному стані довгі роки. Для клумб і кладовищ це дуже важливо, тому що не завжди є час у родичів за ними доглядати, а часте фарбування значно погіршує зовнішній вигляд. Додатковим штрихом може бути покриття деталей лаком. Він додасть огорожі блиску на сонці і додатковий захист від корозії.

Різноманітні види огороджень для могил можна подивитися на цьому сайті. # Стройматериалы
Смотрите также: