Новости магазинов


Модна Панянка - інтернет магазин шикарного жіночого одягу великих розмірів.


Законним бажанням кожної жінки є завжди бути красивою і стильною. І це абсолютно без винятків. Коли ви володарка пишних форм, то до вибору нарядів доводитися підходити більш ретельно. При цьому, у будь-який модний бутик або інтернет магазин тут не заглянеш. Але ж прекрасних спеціалізованих магазинів жіночого одягу великих розмірів зараз досить багато. Цього разу, ми дуже хочемо підказати вам один з таких. Вважаємо, що з цим онлайн продавцем вам обов'язково варто познайомитися і дізнатися більше про пропонований тут асортименті.Отже, давайте вже будемо знайомитися - інтернет магазин https://modna-panyanka.com.ua/, що спеціалізується на асортименті модного жіночого одягу великих розмірів. Насправді, володарки пишних форм тут зможуть підібрати для себе вбрання практично для будь-якого випадку. Зверніть увагу, що «Модна Панянка» пропонує великий вибір одягу на кожен день, верхнього одягу, нижньої білизни і навіть трохи стильних прикрас. Обов'язково рекомендуємо вам заглянути в цей каталог. (Адреса сайту і посилання для швидкого і безпечного переходу у вас вже є вище.)

Вибрати і купити гарний одяг сьогодні - це зовсім не проблема, однак власниці пишних апетитних форм, на жаль, зовсім не з чуток знають, наскільки іноді буває важко підібрати для себе модний, стильний і сучасний наряд.

Саме тому додатково давайте пройдемося по основних проблемних місцях фігури і варіантів при виборі жіночого одягу на великі розміри.


Талія. Для візуального ефекту більш підтягнутою і тонкої талії відмінно сприяє правильно підібрана сорочка або жакет.

Сідниці. При бажанні приховати реальний обсяг своїх сідниць, часто жінки використовують різні просторі светри або ж вільні сорочки. Як варіант, ідея не позбавлена сенсу. Але тут краще розуміти міру. Сорочку або ж кофту підбирайте так, щоб вона не прикривала стегна повністю, в іншому випадку, отримаєте зворотний ефект. Тобто попа буде виглядати більш повної! Довжина кофти / сорочки / светри повинна бути трохи нижче талії. Купуйте таку річ, щоб саме вона привертала до себе більше уваги, тим самим відволікаючи її від сідниць.

Стегна. Як варіант, можете спробувати жіночі прямі брюки, які досить вдало допомагають приховати і візуально звузити стегна. Відносно висоти талії брюк, то тут краще підібрати собі штани з заниженою талією, щоб живіт виділявся значно менше.

Довжина ніг. Візуально збільшити довжину ніг можна використовуючи ті ж прямі класичні брюки або ж джинси з вертикальною смужкою на штанинах. А другим моментом є взуття на підборах! У цьому секрету немає, кожна жінка знає, що високий каблук завжди надає стрункості ногам і збільшує їх довжину!


Велика грудь. Це перш за все перевага! Хоча знаходяться ті, хто соромиться своїх великих розмірів! Для таких жінок можемо порадити наступне: кофти, блузки, топи, що не обтягують, а вільно облягають груди. Забудьте про сорочки з кишенями, тому що вони надто повнять!

Повні руки. Тут підійдуть вироби з рукавом трохи нижче ліктя. Або хоча б моделі, у яких рукав не доходить до зап'ястя. Також можливо підійдуть розкльошені рукави. Вони також добре приховують повноту в руках.

 # Женская Одежда
Смотрите также: