Новости магазинов


Транспортно-експедиторська компанія "Militzer & Muench Ukraine GmbH"


Щиро вітаю вас, шановні пані та панове!

Чемно прошу вас приділити увагу моєї розповіді. Я приватний підприємець: є власником фірми, професійна діяльність якої дуже багатогранна і різностороння, однак, сьогодні я хочу розповісти вам про таке важливе, насущне і актуальне для багатьох ділових людей питання, як вантажоперевезення.

Дозвольте поділитися з вами своїм виключно позитивним та схвальним досвідом співпраці з "Militzer & Muench Ukraine GmbH" (українська дочірня компанія німецького концерну "M & М" - "Militzer & Muench") - і я хочу заявити привселюдно: ніколи раніше мої ділові взаємовідносини не були настільки плідні, продуктивні та ефективні.

Секрет простий: перевезення негабаритних вантажів від MUM не тільки сьогодні, але ось уже на протязі 25 років - це найбільш оптимальний, економічно вигідний, надійний і безпечний спосіб транспортування, причому (як в моєму індивідуальному випадку) я хочу зробити акцент на міжнародних перевезеннях саме великовагових і великогабаритних вантажів.

перевезення негабаритних вантажів

У будь-якого грамотного, відповідального і серйозного замовника, який хоче скористатися послугами компанії, що займається міжнародними перевезеннями, обов'язково виникає маса найрізноманітніших питань - оскільки даний вид діяльності самого початку передбачає безліч тонкощів, нюансів і особливостей.

Мій вибір припав на "Militzer & Muench Ukraine GmbH" саме на по тій простій причині, що ця компанія, абсолютно заслужено і справедливо, є провідною на ринку даної категорії послуг.

Переваги транспортно-експедиторської компанії "M & M"

Гідності та позитивні особливості "Militzer & Muench Ukraine GmbH" незаперечні:
  • наявність всіх необхідних ліцензій, робочих документів і дозволів для професійної діяльності даного типу
  • злагоджено працююча команда професійних співробітників і відповідальний персонал з великим досвідом роботи (водії, логісти, юристи, менеджери з обслуговування і т.д)
  • цілком і повністю гарантована безпека, надійність і ефективність
  • власний автомобільний парк спеціалізованої техніки з відмінними робочими характеристиками
  • демократична цінова політика і повна фінансова відповідальність

перевезення негабаритних вантажів

"Militzer & Muench Ukraine GmbH" - це завжди взаємовигідне співробітництво, засноване, перш за все, на чесності, відповідальності та виключної гідності, бездоганність і якість роботи понад усе!

Максимальна та безумовна довіра, без жодних винятків, абсолютно задоволених клієнтів - ось основна і вичерпна характеристика транспортно-експедиторської компанії "M & M"


 # АвтоЗапчасти и АвтоАксессуары
Смотрите также: