Новости магазинов


Цікаві факти про стрільців


Активні і цілеспрямовані Стрільці заслуговують на особливу увагу до своїх персон, адже вони власники багатьох цікавих рис. Якщо вас цікавлять гороскопи стрільців, значить, або ви є представником цього гідного знака зодіаку, або хтось із близьких вам людей. Отже ми впевнені, що ви не відмовитеся також дізнатися деякі цікаві факти про стрільців.


Стрілець – дитина

Ті батьки, у чиєму будинку з'явиться дитина, що народилася під сузір'ям Стрільця, отримають в його особі мішок щастя. Ці діти іскряться оптимізмом і бризкають ідеями, які тут же намагаються втілити в життя. У будинку буде звідусіль чути дитячий сміх, а сама дитина, не докладаючи до цього жодних зусиль, стане загальним центром уваги. Маленький Стрілець постійно відкриває для себе і батьків нові горизонти, невпинно вивчає речі, для нього цікаві. Гороскопи наділили цих дітей товариськістю, навколо них завжди купа приятелів, готових слухати його нові думки та ідеї. У школі Стрільці зазвичай вчаться краще за інших дітей, тому що блискавично все схоплюють.

Стрілець – друже

Ці люди - природжені друзі. Їх неймовірна комунікабельність, прагнення отримувати і давати стає ідеальним фундаментом для дружби. Дружба зі Стрільцем несе активний і прогресивний характер. Стрільці завжди і в усьому підтримують своїх друзів, не забуваючи висловити і свою думку з будь-якого приводу, причому роблять це не в ультимативній формі, а всього лише роз'яснюючи свою точку зору.

Але знак гороскопу стрілець не може близько дружити з одним або двома людьми, будь-яка спроба обмежувати спілкування з іншими людьми може привести до спалаху негативу і розриву відносин.

Стрілець - коханець

Це головні герої-коханці всього Зодіаку! Любов для них - чергова пригода, під час якого потрібно спробувати якомога більше нових вражень. А природна товариськість, почуття гумору і виражена сексуальність робить оточуючих нездатними чинити опір його залицянням. Але великий досвід не робить Стрільців майстерними коханцями, тому що в гонитві за кількістю задоволень вони не встигають задуматися про їхню якість.

Ці люди володіють не тільки цілеспрямованістю, але і всіма можливостями для виконання своїх планів. Зовнішнє чарівність робить їх улюбленцями долі і всіх оточуючих.

 # Красота и Здоровье
Смотрите также: