Новости магазинов


Як вивчити англійську мову самостійно


Терпіння, посидючість, самодисципліна і прагнення до перемоги – ось основні якості, якими повинна володіти дитина, яка вирішила самостійно вивчити англійську мову. Часто, рішуче починаючи вивчення іноземної, і, зустрівшись з певними труднощами, людина швидко здається. Головні причини невдач :

  • Купить учебники по английскому языкуСлабка мотивація, або її відсутність. Ця причина є найважливішою. За відсутності мотивації не можна починати жодну справу.
  • Мала кількість, або відсутність навчальної літератури. Оскільки англійська мова є чужою, вам доведеться вивчати граматику, правопис, багато слухати і повторювати, вчитися розмовляти і мислити іноземними словами. Один підручник, навіть самий найкращий, вам допомогти не зможе. Видавництво oxford book пропонує багато різних підручників, посібників і зошитів з текстами і вправами різної складності. Гарним додатком до цієї літератури стануть посібники macmillan book, та багато інших. Головне, щоб вони охоплювали всі області знань і доповнювали один одного.
  • Неправильно побудована програма навчання. Людині, яка не є професіоналом, дуже складно зорієнтуватися в послідовності вивчення слів, правил. Вона не знає, на що слід більше звертати увагу, скільки часу витрачати на навчання. Головні принципи вивчення англійської мови самостійно Є кілька принципів вивчення англійської, які допоможуть вам досягти успіху. Принцип доцільності Тільки сильна мотивація примусить вас вчити іноземну мову, незважаючи на всі труднощі і перешкоди. Тому чітко обґрунтуйте для себе, навіщо вам потрібно вивчати англійську мову, чи так це важливо? Мета повинна бути дуже вагомою. Тільки в цьому випадку вас чекає успіх.


Принцип систематичності Займатись англійською потрібно щодня, навіть у вихідні дні і свята. Не обов’язково просиджувати над книгами по декілька годин. Достатньо буде навіть 25-30 хвилин. Такі заняття повинні ввійти у вашу звичку. Всім відомо, що чим більше повторювати матеріал, тим краще ви його запам’ятаєте. Якщо ви за день вивчите 70 слів і потім цілий тиждень не будете про них згадувати – через тиждень у пам’яті залишиться тільки декілька з них. А якщо ви кожного дня будете вивчати по 10 слів, і кожного наступного дня повторювати вже вивчені, через тиждень ваш власний англомовний словниковий запас поповниться сімдесятьма новими словами. Принцип спіралі Вивчення тем та відпрацювання навичок повинно відбуватися поступово. Потрібно паралельно вивчати найпоширеніші слова, правила вимови та граматики. Коли найпростіші правила засвоєні, потрібно повертатися назад і вчити більш складні слова, часи, правила, опираючись на вивчений раніше матеріал, і т.д.

Принцип занурення Необхідно створити навколо себе необхідне англомовне середовище, яке включає:слухання аудіозаписів, перегляд відеоматеріалів та кінофільмів, слухання англійських пісень. Можна відвідувати розмовні клуби, які існують на базі мовних шкіл. Дуже гарно,якщо ви знайдете людину, яка досконало володіє англійською мовою. Бо ніщо не може замінити живого спілкування. Якщо є можливість, можна поїхати на екскурсію за кордон і там поспілкуватись з корінними англійцями. Якщо ж ні – вам у пригоді стане інтернет. Знайдіть собі англійського друга і спілкуйтесь з ним по скайпу. І не забудьте придбати собі самовчитель з англійської. Він допоможе вам вибрати правильний напрямок у вивченні іноземної мови. Бажаємо успіхів!

 # Дом, Дача, Сад