Новости магазинов


Підбірка найкращих весняних занять з дітьми


З приходом весни сонечко гріє все тепліше і яскравіше, одяг стає легше, а настрій краще! Зарядившись позитивом, Галка-Гра йде гуляти і запрошує мам і малюків зробити це разом з нею на новому тренінгу з активним і корисним прогулянок. А щоб очікування не було так болісно, скористайтеся ідеями ігор і розваг навесні для дітей з цієї збірки.

Квіти на віконцях

Якщо ваші вікна все ще прикрашені сніжинками, визирніть на вулицю: там давно світить сонце і скоро зацвітуть квіти. Прогуляйтеся, поспостерігайте, як справи в нирок, розкажіть малюкові, як рослини набираються сил, а по приходу додому наклейте на скло замість сніжинок яскраві квіточки – будьте в тренді!

Скарб в пісочниці

Дітлахи за зиму дуже скучили по піску. Сніг зійшов, відкривши цінне багатство для малюків. Озброївшись лопатою, відром і ситом для піску (головними інструментами золотошукача), виходимо на пошуки скарбу першими, поки територія не окупована конкурентами. Основне завдання мами – попередньо сховати цей скарб в пісочниці, і питання «Чим зайняти маленьких дітей?» відпаде сам собою.

Юні орнітологи

Весна – саме час поспостерігати за птахами. Навіть якщо ви живете в місті, голуби, ворони і горобці завжди до ваших послуг. Погодуйте зголоднілих за зиму пернатих, а вони в подяку дозволять вашому малюку вивчити їх трохи краще. Після такого захоплюючого пригоди можна пограти в чудову галко-гру з безкоштовною збірки «Птахи на стрічці», яка доступна зареєстрованим користувачам, або зробити книжку юного орнітолога.

Шпаківні/годівниці

Якщо ви не робили годівницю восени, зробіть її зараз. Це чудовий весняний заняття для дітей! У підсумку щасливі будуть всі: мама – через захоплення дитини, дитина – через захоплення пташок, а щастя пташок після голодної зими взагалі не буде межі! Це відмінний урок добра і допомоги для маленької людини.

Часто на прогулянці ми такі активні, що забуваємо просто зупинитися і послухати світ навколо нас. А так приємно після зимової тиші зустріти прокинулися весняні звуки і трелі. Тепер ви розумієте, чим можна зайняти дитину навесні?

В перервах можна пограти в онлайн ігри для дівчат, там є багато корисної для розвитку дитини інформації.

Онлайн игры Монстр Хай

Дуже корисно доповнювати природну музику ще й власними акордами: постукати прутиками один про одного, провести паличкою по стінах будинків, дерев, паркану. З допомогою таких занять можна познайомити малюка з поняттями «гучний»-«тихий», «глухий»-«дзвінкий».

Полювання за звуками допомагає розвивати уважність: дуже цікаво вгадувати, звідки шум. Обов'язково послухайте щебет пташок, гуркіт літаків і машин, радісні крики дітей, що грають на шкільному майданчику – звуки, які завжди поруч, але на які раніше не звертали увагу.

«Спостереження» за звуками захоплює надовго, тому можна виділити для неї певну дату і оголосити її «Днем полювання на звуки». А ще краще, нехай у вас таких днів буде чотири – по одному в кожному сезоні для порівняння: що ми чуємо весняним теплим днем, а що – у вітряну, дощову або снігову погоду.

По синьому морю кораблик пливе...

Вам невимовно пощастило, якщо недалеко від будинку є водойма. Зробіть кораблики і пустіть їх у далеке плавання. Можна на ньому і пасажирів відправити в круїз. Тільки вибирайте таких пасажирів, квиток в один кінець для яких не засмутить дитини)

Якщо водойми немає, пасажири дорогі серцю, а попускати кораблики дуже хочеться, можна, озброївшись гумовими чоботами (гумові чоботи – зброя масового ураження вогкості)), запустити судно в найближчому міні-озері – калюжі. І вовки ситі, і вівці цілі)

 # Сувениры и Подарки
Смотрите также: