Новости магазинов


Бальнеотерапія. Рекомендуємо відвідати санаторії в Східниці.


Можемо точно передбачити, що якщо ви захотіли дізнатися докладніше про бальнеотерапію, значить дійсно і серйозно вирішили подбати про власне здоров'я і здоров'я своїх близьких. Бажання прекрасне і заслуговує на похвалу. Бальнеотерапію відносять до області нетрадиційної медицини, проте, пропоновані в комплексі процедури, вже традиційно користуються великою популярністю. Оздоровлення за допомогою і на основі мінеральних вод, давно вже довело свою ефективність в боротьбі з багатьма захворюваннями. Тут слід розуміти, що мова йде далеко не тільки про пиття мінеральної води. Оздоровчі процедури також включають прийом ванн, вмивання, промивання та зрошення кишечнику, інгаляції та інше.

До речі, відразу хочемо рекомендувати вам прекрасні бальнеотерапевтичні санаторії в Східниці, які з повною відповідальністю можливо віднести до кращих в Україні. Без сумнівів, ті читачі, хто бував хоч в одному з оздоровчих закладів цього унікального природного куточка, підтвердять наші слова. Унікальність не тільки в найчистішому гірському повітрі і первозданності природи, але і в зосередженні тут безлічі мінеральних джерел вод з різними властивостями. Тут вам і слабомінералізовані, і лужні, і залізисті мінеральні води. А вибір ефективних оздоровчих процедур в лікуванні тих чи інших захворювань, в місцевих санаторіях ще більше.З якими недугами допомагає боротися бальнеотерапія в Східниці.

Як ми і сказали, спектр можливих процедур великий. Тут ви можете в значній мірі поправити своє здоров'я, якщо страждаєте від різних захворювань нирок, включаючи хронічний пієлонефрит.


Місцеві фахівці допомагають справлятися із захворюванням сечовидільної системи (цистит, сечокам'яна хвороба і багато іншого).

Бальнеотерапія надає ефективний оздоровчий ефект при боротьбі зі зниженою кислотністю шлунка, лікує коліти і ентерити, цукровий діабет, порушення обміну речовин і таке інше.

Багато хто їде саме у Східниці, щоб підлікувати ревматизм, дитячу анемію, остеохондроз та багато іншого. Якщо вам призначена лікувальна дієта, то найкраще місце для цього буде важко підшукати.

 # Красота и Здоровье
Смотрите также: