Новости магазинов


КАС: доцільність вибору


Мінеральні добрива на сьогоднішній день являються невід'ємною часткою сільськогосподарського виробництва, яке направлене на отримання найвищих результатів у якості максимальної урожайності культур. Зрозуміло, що чим вищий урожай отримають аграрії, тим більшими прибутками буде винагороджено їхню тяжку працю. 

Одним із найбільш важливих елементів живлення усіх рослин є азот, недарма ж кажуть, що даний хімічний елемент означає саме життя. Тому і не дивно, що азотовмісні мінеральні добрива користуються чималим успіхом у сільгоспвиробників та реалізуються величезними партіями. Агрохімічний ринок пропонує безліч варіантів азотних добрив, але які найкраще обрати?

Що таке КАС?

Карбамідно-аміачну суміш (КАС) найчастіше використовують у якості ефективного удобрення таких культур як колосові зернові, кукурудза, соняшник, овочеві. Характеризується вказана хімічна суміш тим, що містить усі три форми азоту та не містить вільного аміаку. Випускається у формі водного розчину, у складі якого у співвідношенні один до одного присутня селітра аміачна і карбамід.

Завдяки аміачній, амідній і нітратній формі азоту КАС володіє пролонгованим впливом протягом усього вегетаційного періоду сільгоспкультур. Крім того, вважається універсальним, високотехнологічним та високоефективним удобренням, завдяки чому і користується успіхом як у вітчизняних, так і закордонних аграріїв.

Плюси карбамідно-аміачної суміші

КАС володіє рядом переваг перед більшістю азотовмісних мінеральних добрив, а саме:

  • його можна вносити в усі пори року, за потребою;
  • має високий ступінь економічності – майже відсутні втрати дорогоцінного азоту (звичайно, за умови правильного використання);
  • застосовують як для основного внесення, так і припосівного, і для позакореневого підживлення;
  • через глобальне потепління та часті посухи доцільність використання КАС збільшується у рази;
  • в зв'язку з тим, що карбамідно-аміачну суміш використовують навіть на пізніх етапах вегетації культур, це дозволяє за посушливих погодних умов вплинути і на якість урожаю, і на його кількість;
  • допомагає запобігти виникненню вірусних і грибкових захворювань культур;
  • завдяки водорозчинній формі, КАС вноситься більш рівномірно по площі та володіє більшою ефективністю у порівнянні із твердими азотними добривами ( і гранульованими також);
  • у бакових сумішах дозволяється використовувати КАС разом із хімічними засобами захисту рослин, регуляторами росту, мікродобривами.

 

 # Дом, Дача, Сад
Смотрите также: