Новости магазинов


Купити інвертор для сонячних батарей. Кілька важливих рекомендацій.


Інвертор - найважливіший елемент вашої системи отримання електроенергії від сонячних батарей.

Хто б сперечався, адже це є загальновідомим фактом. Інше питання полягає в тому, що коли ви самі не є досвідченим фахівцем, для правильного вибору інвертора вам знадобляться певні рекомендації. Є моменти, на які обов'язково варто звернути увагу і врахувати. Про деякі з них і поговоримо сьогодні.

Очевидно, що багато хто з покупців не стане ускладнювати собі життя і при покупці вирішить звернуться до професіоналів. Цілком робочий варіант, але головне знайти сумлінних і знаючих свою справу продавців. В якості підказки, готові рекомендувати вам інтернет магазин Екотехнік. По-перше, тут можна вигідно купити інвертор для сонячних батарей http://ekotechnik.kiev.ua/ukr/oborudovanie/invertora/ вибравши з надійних і перевірених моделей. По-друге, розраховуйте на грамотну і розгорнуту консультацію. Вона вам напевно знадобитися, адже для кожного окремого випадку, оптимальним буде своя, правильно підібрана модель інвертора.

Але загальне уявлення мати варто. Ви ж повинні розуміти, про що фахівець вам розповідає і чому його рекомендація саме така.


Існує ряд параметрів, що слід враховувати при виборі та купівлі інвертора.

Враховуємо вхідна напруга моделі.

Важливий момент, адже вам знадобитися правильно співвіднести потужність вашого інвертора і показник вхідної напруги. Справа в тому, що чим вище така потужність, тим вище і вхідні струми. Відображається це на більшій за рівнем навантаженні на транзистори вихідного каскаду. Далі, на збільшенні втрат на з'єднувальних проводах. Правильний варіант вирішення цієї проблеми - вхідна напруга має бути вищої. Зверніть увагу, що вона може бути 12В, 24В або 48В.

При потужності в межах 600 Вт оптимальною вважається вхідна напруга 12В. Потужності в межах від 600Вт до 1500 Вт відповідає напруга в 24 В. Відповідно вхідна напруга 48 В, вибирається, коли споживання перевищує показник 1500 Вт.

Враховуємо показник номінальної та пікової вхідної потужності.

Коли підсумовують потужності всіх можливих навантажень, отримують показник вхідний потужності інвертора. Але це в ідеалі. На практиці, в основному підбирається модель за показником навантаження при максимальному рівні потужності. Тут враховуються і навантаження пускових струмів, що можуть в рази перевищувати робочі. Прорахувати пускову потужність ми можемо помноживши показник напруги (220В) на пусковий струм. Отриманий результат повинен бути менше пікової вхідної потужності.

Звертаємо увагу на вагу інвертора.

Саме так, адже в моделях низької якості застосовується схема без трансформаторів. Такі моделі легкі по вазі, на частою їх причиною виходу з ладу є великі перехідні струми, що виникають при включенні.

У якісних інверторах для сонячних батарей обов'язково встановлюються вихідні трансформатори. Очевидно, що вагу вони мають велику. Існує така формула для прорахунку, при якій 1 кг ваги відповідає 100 Вт вихідної потужності. Виходить, що інвертор з потужністю в 600 Вт повинен важити приблизно 6 кг.

 # Дом, Дача, Сад
Смотрите также: