Новости магазинов


Як правильно робити монтаж дверей


Встановлення нових дверей залежить від типу завіс, тобто коли завіси ззовні і є можливість зняти дверне полотно, то раму найкраще вмонтовувати окремо, а коли дана можливість відсутня то вставляється все разом. Спочатку раму виробу потрібно приміряти в отвір, якщо все відмінно підходить не тільки знизу, а й по периметру тоді підставляємо клини за допомогою яких з точністю фіксуємо раму, чи двері в отворі і виставляємо їх рівномірно по горизонталі і вертикалі. Клини використовують пластикові, або дерев’яні. Надалі потрібно вибрати відстань краю зовнішньої стіни визначивши цим як краще вставляти виріб. Коли даний предмет інтер’єру кріпиться на зовнішні завіси, тоді їх ставлять на рівень з зовнішньою стіною і вони відкриватимуться на сто вісімдесят градусів. Але коли вставляють в середню частину дверного отвору то можна буде їх відкрити тільки на зовні і на дев’яносто градусів. Двері міжкімнатні необхідний предмет інтер’єру в будь-якому помешканні.

Двері міжкімнатніЯк правило, двері купляють з відкриванням їх на вулицю монтуючи при цьому на край зовнішньої стіни. Коли з даною процедурою закінчено, то цей предмет інтер’єру закріплюють при допомозі дюбелів відповідної довжини і об’єму, або беруть на шурупи крізь отвори в рамі. Від розміру виробу залежить кількість точок кріплення і це повинно бути через вісімдесят погонних сантиметрів. Після остаточного встановлення рами дверей і її фіксації бокові клини потрібно зняти, а дверне полотно вішаємо на завіси. Потім провіряємо довільність відкривання і закривання і якщо все в порядку тоді приступають до герметизації отвору між стіною та рамою. Дану процедуру роблять монтажною піною напередодні почистивши отвір між стіною та рамою і змочивши стіну водою. Монтажна піна не стійка до вологи та ультрафіолетових променів. Пропонуємо купити двері міжкімнатні в спеціалізованих магазинах.

Під час монтажу дверей бажано користуватися спеціальними гідроізоляційними та пароізоляційними ущільнюючими стрічками. Використана для ущільнення піна висихає на протязі доби, після чого її надлишки потрібно зрізати гострим ножем. Потім у дверне полотно вставляють ручки, лиштву, а при потребі можна зробити відкоси. Майстри меблевої справи доводять що довговічні і міцні двері ті, які зроблені з масиву цінних твердих порід деревини. Якщо правильно і якісно зробити такі предмети вжитку, то вони однозначно послужать і вашим правнукам. Початкова вартість таких дверей становить сімсот умовних одиниць і зазвичай вона не кожному по кишені, а тому можна придбати і більш дешеві вироби, які послужать кілька десятків років. В цьому варіанті вибору підійдуть фільончасті двері і щитові виготовлені з комбінованих матеріалів. Фільончасті ніколи не розсихаються і надзвичайно зручні при їх експлуатації, а щитові зроблені по сучасній технології, яка постійно удосконалюється.

 # Дом, Дача, Сад
Смотрите также: