Новости магазинов


Вишиті плаття. Підказка на цікавий асортимент і інтернет магазин


З кожним роком носіння вишиванок в Україні стає все більш модним, а зараз, ще і принциповим виразом любові до своєї країни. Дівчат і хлопців, одягнених в одяг в національному стилі, тепер зустріти на вулиці можна кожного дня. Це не може ні радувати.

Якщо у вашому гардеробі ще немає жодної вишиванки, треба обов’язково це виправити. Наприклад, зверніть увагу на дуже красиві вишиті плаття, які пропонує в своєму каталозі інтернет магазин etno-style.com Бачите, у вас є і назва цього продавця, і адреса сайту, а також, розміщене нами посилання, за допомогою якого, можете відразу перейти на відповідній розділ каталогу. Впевнені, що кожній дівчинці буде дуже цікаво ознайомитись с таким асортиментом.

Також зверніть увагу на цей інтернет магазин в цілому. Кожному, хто бажає купити українську вишиванку, вишите в національному орнаменті плаття, вишиту футболку, блузку, сорочку або спідницю, слід добре запам’ятати цього онлайн продавця.

Насправді українська вишиванка дуже колоритно виглядає на будь-якому одязі. Завжди вигідно підкреслює природну жіночу красу. Такі речі сміливо можете одягати, як в повсякденному житті, збираючись на роботу або навчання. Дуже доречно також, одягти вишите плаття на торжество або святкову подію. Сьогодні, дуже часто такий наряд можна побачити не тільки на вулицях міста, а й на світових показах мод.

Багато дівчат, в гардеробі яких є жіночі вишиванки, цікавляться, які прикраси підходять до вбрання в національному стилі? Ідеально підійдуть набори прикрас з натурального дерева (намиста, браслети та інше). Обов’язково зверніть увагу на прикраси зроблені з натуральної шкіри. Вони завжди дуже вигідно та оригінально зможуть доповнити ваш модний образ. Також, важливо підібрати доречний аксесуар. Наприклад, цікаву жіночу сумку чи пояс.Цікаво, що насправді мода на вишиванки з'явилася ще в минулому столітті. Відомий французький модельєр Ів Сен-Лоран, побачивши легендарну картину Анрі Матісса «Румунська блуза», був вражений і натхненний красою національного одягу. Нагадаємо, що картині зображена дівчина в красивій вишитій сорочці. Тоді, Ів Сен-Лоран свою улюблену колекцію в етнічному стилі.


 # Женская Одежда
Смотрите также: