Новости магазинов


Купити вишиванку в Києві для школяра від ukrglamour.com.ua


Купити вишиванку в КиєвіЧас плине і все з часом змінюється. Це аксіома. І ось вже стародавній народний одяг, історія якого налічує більш як дві тисячі років, який здавалося навіки поселився на давніх гравюрах та в музеях, знову отримав друге життя, перетворившись з виключно історичної пам’ятки на модний елемент сучасного одягу. Йдеться про вишиванки – одяг, що вперше з’явився на землях стародавньої України ще в шостому столітті до нової ери та який знову повернувся разом з відродженням нашої держави.

Сьогодні кожен сучасний українець має достатньо приводів, щоб купити вишиванку в Києві. Чоловіки носять її разом з діловим костюмом, хлопці – з джинсами, жінки взагалі не мають кордонів своєї фантазії – безліч фасонів, тканин, орнаментів, кольорів, що є за посиланням http://ukrglamour.com.ua/vyshivanki/ дозволяють підібрати свій варіант оригінальної вишиванки на будь-який випадок життя.

Вишиванка в сучасному українському суспільстві виконує ще одну важливу роль – при відсутності спільної для всіх дітей країни шкільної форми вона стала об’єднуючим елементом святкового одягу для всіх маленьких українців – від малят з дитячого садочка до випускників та студентів.

Вишиванка для школяра

Дитячі вишиванки фотоРішення купити своїй дитині вишиванку як святковий одяг – досить мудре, навіть якщо в вашому навчальному закладі ще не діє таке правило як обов’язкове. По-перше це дуже гарний одяг, по друге, він сприяє патріотичному вихованню вашої дитини, по третє – значно полегшить для вас рішення часто виникаючого питання, як одягнути школяра на урочисту подію. Адже вишиванка прикрасить дитину не тільки на святковій події у школі – лінійці, відкритому уроці, але й на позашкільних святах – день народження, прогулянка тощо.

Тож як обрати вишиванку для своєї дитини, щоб вона була зручною, та справді прикрашала? Насамперед радимо вам врахувати стать дитини. Якщо дівчаткам дуже лічитимуть яскраві, різнокольорові, пишно вишиті сорочки з рослинними, квітчастими візерунками, то хлопчакам краще обрати більш стриманий варіант. Наприклад, червоно-чорна або червона, як варіант – синя вишивка з геометричним орнаментом по коміру та рукавах.

Важливим є також питання вартості. Звісно, що найкращі вишиванки – це з натурального полотна ручної вишивки, але воно дорогі, а дитина так швидко зростає. Радимо вам економити на вишивці, але не на тканині. Краще обрати натуральний матеріал (наприклад, льон), а на вишивку погодитися машинну. Тому в інтернет магазині –  http://ukrglamour.com.ua/ в наявності вишиванки тільки з натуральних та якісних матеріалів.

 
 # Дом, Дача, Сад
Смотрите также: