Новости магазинов


Поради, які допоможуть обрати якісну постільну білизну


Зараз дуже цінується якісна постільна білизна, оскільки спати на будь-чому бажає не кожен. Повноцінний відпочинок в гарній атмосфері – це не тільки м'яке та тепле ліжко, десятигодинний сон, а й якісний текстиль для спальні. Зараз є дуже великий вибір різноманітних комплектів білизни, я кі пропонуються дешево та великі гроші. Все залежить від фінансових можливостей покупця. Широкий асортимент продукції для гарного відпочинку задовольняє смаки кожного, проте він ще й заважає швидко зробити вибір, оскільки різноманіття тканин, візерунків робить вибір більш важким. Щоб за лічені хвилини купити постільну білизну в Києві та бути задоволеним від покупки, слід додержуватися деяких правил.

італійська постільна білизна

Критерії, які допоможуть обрати якісну постільну білизну

Класичний постільний набір складається з наволочки, простирадла та підковдри. Обираючи комплект, потрібно звертати увагу на такі характеристики, які має якісна постільна білизна:

 • упаковка та присутність етикетки;
 • якість, фактура та щільність тканини;
 • наявність запаху та швів;
 • дизайн полотна;
 • колірна гама;
 • розмір;
 • відповідність постільної білизни габаритам ліжка.

Зазвичай виробники випускають полуторні, двоспальні та сімейні комплекти білизни для ліжка. Останнім часом популярністю користується євро комплект.

Якій тканині слід надавати перевагу

Якість постільної білизни залежить не тільки від сумлінності виробника та способу виготовлення, а й від матеріалів. Зазвичай виробництва використовують такі матеріали:

 • ситець. Це недорогий варіант тканини, який використовується для бюджетних комплектів. Він не є довговічним, проте виглядає привабливо;
 • бязь. Це самий оптимальний варіант, основні характеристики якого – міцність та зносостійкість;
 • махровий трикотаж. Це м'який, теплий і практичний матеріал для постільної білизни;
 • сатин. З нього отримують міцні та блискучі комплекти постільної білизни.
італійська постільна білизна

Де придбати постільну білизну

Без сумнівів лідер якості та стильного дизайну – це італійська постільна білизна. Італійські виробники гарантують високу якість, довгострокове використання, безпеку людському здоров'ю, екологічність та використання якісних матеріалів під час виробництва комплектів. Можна купити італійську постільну білизну в компанії La Perla Home Ukraine. Привабливі ціни та широкий асортимент точно сподобаються кожному потенційному покупцеві. Відтепер купити постільну білизну в Києві дуже просто. Достатньо замовити постільну білизну в інтернет-магазині, дочекатися доставки та сплатити це замовлення. Обирайте тільки якісну продукцію перевірених постачальників.
 # Постельное белье, Текстиль
Смотрите также: