Новости магазинов


Аромати Versace: розкіш, витонченість, стиль і оригінальність у чарівному флаконі


Ім'я Джанні Версаче абсолютно не потребує представлення: цей неймовірно захоплений, талановитий, обдарований в безлічі сфер, надзвичайно амбітний і цілеспрямований чоловік зумів створити справжню легенду, яка стала реальністю!

Більше ніж 40 років тому була заснована компанія, яка і до цього дня захоплює і надихає мільйони людей по всьому світу. Бренд Versace прославився не тільки завдяки створенню унікальних ліній одягу - неперевершені ювелірні прикраси, дивовижні аксесуари і чудова косметика уособлюють собою тонкий стиль, бездоганне відчуття смаку, вишуканість, елегантність та розкіш.

Аромати Versace

Звичайно ж, говорячи про версаче не можна не згадати те, що стало причиною неймовірної популярності і любові величезної кількості пристрасних і відданих шанувальників: парфумерія модного будинку займає лідируючі позиції в списку світових брендів і давно є зразком виняткової якості, неповторної чарівності, шарму і приголомшливої стійкості.

Унікальність Джанні Версаче як особистості полягає в найпершу чергу в тому, що ця людина протягом десятиліть задає напрямок світу моди: завдяки відсутності будь-яких шаблонів і штампів, незіпсованості забобонами і суворими рамками створюються самі справжні шедеври косметики і парфумерії.

Цілком самобутні, оригінальні, не схожі ні на одні інші аромати - впізнавані з найпершої секунди духи і туалетна вода - дозволяють виділятися із сірої безликої юрби, підкреслювати індивідуальність, роблячи акценти на неповторності шарму і стилю.

Аромати Versace

Абсолютно кожне творіння дизайнерів Versace завжди має неймовірний попит і вважається предметом розкоші і успішності.

Аромати для представниць прекрасної половини людства чарівні і жіночні, одночасно ніжні і пристрасні, стримані і зухвалі, стійкі, але ненав'язливі. Лінійка жіночих парфумів представлена в декількох серіях, ось найпопулярніші з них:
  • Bright Crystal
  • Pour Femme
  • Yellow Diamond
  • Crystal Noir
  • Eros
  • Blue Jeans
Чоловіки ж, які вибирають парфумерію Versace, завжди віддають перевагу виразності, свіжості, сексуальності і впевненості в собі: істинно чоловічі аромати з деревними і квітковими нотками, східними відтінками прянощів і шкіри залишають після себе неповторний шлейф, який не залишить байдужим абсолютно нікого!

Аромати Versace

Найбільш затребувані чоловічі серії парфумерії:
  • Eros
  • Pour Homme
  • Dylan Blue
  • The Dreamer
Абсолютно всі, хто хоч одного разу вирішив придбати парфумерію і косметику Versace, залишаться незмінно відданими бренду назавжди: це вибір справжніх жінок і справжніх чоловіків, які звикли брати від життя все і завжди вибирають світ щастя, багатства, краси і безтурботності без будь-яких компромісів! # Женская Косметика и Парфюмерия
Смотрите также: