Новости магазинов


Підготовка ґрунту до весняної посадки


З приходом тепла навесні грунт починають готувати до посадки овочевих культур та інших рослин.

Підготовка ґрунту проходить в кілька етапів:

  • переорювання;
  • внесення добрив;
  • розпушування грунту
  • вирівнювання грунту;
  • підготовка грядок для посадки.

Оранку ґрунту рекомендується робити на глибину 30-50 см в залежності від виду грунту. Процес розпушування може бути виконаний механічним або ручним способом, а також із застосуванням професійного мінітрактора. Взять трактор в кредит

Потім слідує процес внесення добрив. Добриво підбирається в залежності від потреб грунту. Також варто враховувати попередників, які росли раніше. Використання добрив підвищує рівень родючості грунту.

Розпушування застосовується для рівномірного розподілу корисних речовин землі.

Процедура вирівнювання грунту потрібно для створення оптимального рівня щільності і кращої якості посадки.

Заключним етапом у підготовці грунту слід розміщення грядок на ділянці.

трактор, мінітрактор, мототрактор

ВИДИ грядок

Щоб розміщення грядки було правильним, слід враховувати її форму і розмір. Поширеними видами вважаються класичні, глибокі і грядки в ящиках.

Класичні грядки розміщують безпосередньо на землі. Вони не мають певного розміру і форми. Їх обладнають таким чином, щоб залишався вільний прохід по периметру. Розмір і форму вибирають виходячи з площі для посадки.

Грядки в ящиках також починають набирати обертів. Використовують їх на ділянках з неродючими землями. Перед посадкою, як правило, в грунт вносять добрива. Оптимальним розміром буде ширина 50-70 см, при необхідності збільшити до 1 м. Відстань між ними становить 50-80 см - цього достатньо для догляду.

Глибокі характеризуються поглибленням в грунт підстави грядки на 30-50 см. У таких рослини захищені від сонця, менше хворіють і мають високу врожайність.

При виборі грядок варто враховувати нюанси по вирощуванню окремих культур і створювати оптимальні умови для їх росту. Правильно підготовлений грунт і правильно обрана стратегія розміщення рослин гарантують високу врожайність.

ДЕЯКІ ПРАВИЛА Обрізка плодових дерев

Своєчасна обрізка плодових дерев необхідна, щоб вони приносили високий урожай. При довгих гілках плоди розвиваються переважно на їх кінцях.

У цьому випадку не варто розраховувати, що їх буде багато і вони будуть великими. Крім того, густа крона є хорошим середовищем для життєдіяльності грибків, комах-шкідників і хвороботворних бактерій.

трактор, мінітрактор, мототрактор

6 ПРАВИЛ обрізка дерев

Оптимальні сезони для обрізки дерев - весна і осінь. Навесні процедуру здійснюють по закінченню заморозків до початку набрякання бруньок. Восени слід закінчити санітарну обробку крони до настання морозів.

При обрізки слід керуватися деякими правилами:

У цій роботі поспіх НЕ доречна. Краще залишити частину дерев на наступний день, щоб не завдати шкоди. Потрібно уважно оглянути кожну гілку: деякі з них не мають потреби в укорочення, а тільки в зміні положення. Занадто старанна обрізка шкідлива, вона Знижує витривалість дерев до суворої погоди.

Важливо правильно вибирати садові інструменти відповідно товщині гілок і Стежте за їх станом. Для товстих знадобиться пила, садові ножиці застосовують для дрібних гілочок, секатор - для середньої товщини. Неприпустимо використовувати тупі і Іржаві інструменти.

Гілки вкорочують на третину. Якщо відщипнути лише кінчик, на його місці виросте багато відгалужень, а якщо обрізати більше, пагони будуть погано рости надалі.

Дерево простіше адаптується, коли видаляють одну товсту гілку, а не багато дрібних на ній.

Проріджування дає можливість дереву отримувати багато світла, звільняє більше місця для зростання плодоносний гілок. Необхідно визначати головну гілку і більше вкорочувати інші, щоб вони НЕ вирастали довше неї.

Місця зрізів обробляються спеціальними засобами.

По завершенню роботи залишається багато сміття. Якщо в господарстві є мінітрактор з навісним обладнанням, буде набагато легше зібрати і вивезти як дрібну деревину, так і важкі великі колоди. # Оборудование и Строительная техника
Смотрите также: