Новости магазинов


Бюджет весілля


Весілля-день народження молодої сім'ї, наповнений щастям, посмішками, привітаннями і морем веселощів. Але організація заходу вимагає багато сил, нервів і, звичайно ж, грошей. Суми, що витрачаються на свято, визначаються сотнями факторів, тому неможливо виставити єдину цінну за весілля. Але список необхідних витрат допоможе правильно сформувати бюджет і врахувати всі дрібниці.

Свадебное агентство

Визначтеся з розмахом свята

Це перший пункт, від якого будуть залежати всі витрати. Як молоді бачать своє весілля, скількох гостей хочуть бачити за святковим столом, де цей стіл буде знаходитися. Останній пункт особливо важливий, тому що саме він буде визначати, в якій ціновій категорії знаходяться необхідні послуги. Наприклад, можна витратити на наряд нареченої сто доларів, а можна сто тисяч. І так з усім.

Визначити верхню планку бюджету весілля неможливо. Зараз стали реальністю витрати в кілька мільйонів гривень. Оскільки кожна відома і забезпечена особистість намагається перевершити всіх і вся, планка буде стрімко підніматися.

Зате ми можемо точно назвати нижню межу. Щоб офіційно стати чоловіком і дружиною, досить оплатити держмито. Якщо подати заяву через портал держпослуг, передбачена знижка в 30%. Виходить, що одружитися можна практично безкоштовно, а ось організація весільного свята зажадає великих витрат.

З чого складається бюджет

Святкові церемонії можуть виглядати по-різному, але основні складові у всіх однакові:

  • урочиста реєстрація;
  • покупка обручок;
  • створення образів для молодих;
  • урочистий кортеж і транспорт для гостей;
  • гонорари фотографа і оператора;
  • оплата послуг ведучого, музикантів;
  • оплата банкету;
  • покупка весільного торта;
  • оформлення залу.

Розберемо всі складові більш докладно.

Банкет

Починаємо з цього пункту, тому що, за статистикою весільних агентств, на нього йде близько 40% бюджету. Витрати включають оренду залу (окремого банкетного або кафе, якщо воно маленьке), меню, напої.

Багато ресторанів в якості подарунка молодятам або за помірну плату самі займаються виготовленням весільного торта. У деяких закладах є свої музиканти та ведучі заходів. Зазвичай варіанти «все включено» обходяться набагато дешевше.

Урочиста реєстрація

Церемонія може проводитися в шикарній обстановці РАГСу або на виїзді, від обраного варіанту залежить вартість.

Образи молодих

Теж дуже витратна частина, скупитися на яку не можна. І наречена, і наречений повинні виглядати ідеально. Витрати включають не тільки плаття і костюм, сюди входять зачіска, макіяж, манікюр, стрижка нареченого і багато іншого. Дівчата зазвичай воліють замовляти послуги виїзних майстрів – це дуже зручно, не треба їхати в салон, краса наводиться в спокійній домашній атмосфері. У більшості випадків за комфорт доведеться доплатити, але воно того варте.

Не забудьте про спеціальний весільний букет для нареченої – це данина традиціям, але мало яка дівчина вирішується нею знехтувати. Букет коштує дорожче звичайного і замовляти його треба заздалегідь.

Свадебное агентство

Обручка

Обов'язковий атрибут, який є «знаком вірності і любові». Вартість кілець варіюється від пари десятків доларів до нескінченності, тому вибрати пару по кишені легко.

Кортеж

Останнім часом послуга оренди весільних лімузинів і цілих кортежів стала дуже популярною. Фірми пропонують широкий перелік будь-яких марок і кольорів в якій завгодно кількості. За фактом, достатньо всього одного лімузина, в якому поїдуть молоді і свідки, а решту гостей можна посадити в зручний автобус, але це не вражає.

Кортеж можна скласти і з особистих автомобілів друзів і знайомих, однак на ефектну появу в такому випадку розраховувати не доводиться.

Фотограф і відеограф

Залишитися без фотографій з найголовнішого свята в житті в епоху соцмереж не погодиться ніхто. Фотограф повинен бути професіоналом, щоб знімки не викликали сльози, адже переробити їх буде практично неможливо. А ось без відео цілком можна обійтися, ці записи все одно ніхто ніколи не дивиться.

Професійні весільні організатори позбавляють молодят від більшості турбот з організації весілля. Якщо запланувати весілля на, так званий, «низький сезон», можна отримати істотну знижку.


Джерело https://adamandeva.com.ua


 # Сувениры и Подарки
Смотрите также: