Новости магазинов


1С Управління невеликою фірмою


У програмі 1С УНФ (управління невеликою фірмою) реалізовано все, що потрібно для нефіскального оперативного обліку, контролю, аналізу та планування. Дана програма допомагає підвищити ефективність своєї діяльності, надаючи власникам і менеджерам великий спектр інструментів управління і контролю. Крім того УНФ не перевантажений надмірною функціональністю, він легко адаптується до адміністративних і облікових функцій на підприємстві - це гарантує можливість «швидкого старту» і зручності повсякденної роботи.

1С Підприємство

Програма «1С УНФ» реєструє як завершені, так і заплановані бізнес-операції і заходи. Наприклад, зобов'язання і замовлення потенційних клієнтів, статус замовлення, призначення виробничого персоналу, заплановані робочі навантаження, графіки, плани продажів та інші.

Дане комплексне рішення передбачає реєстрацію всіх первинних документів як в торгівлі, так і на складах, на виробництві, включаючи і грошові потоки.

Великий спектр звітів надає можливість власникам, менеджерам і працівникам оперативно отримувати інформацію - у формі, придатної для роботи і прийняття рішень, з хорошою швидкістю і ступенем деталізації.

Програма 1С УНФ автоматично передає необхідну інформацію. Вона може бути використана декількома фірмами і індивідуальними підприємцями. Оскільки розмір і структура бізнесу, підходи до менеджменту або організації роботи змінюються, програма 1С УНФ може бути сконфігурована, без особливих витрат часу і фінансів.

Іншою важливою програмою для бізнесу є 1С Торгівля. Її основною перевагою є оформлення замовлень для постачальників. У той же час враховуються планові закупівлі. Програма аналізує залишки і на їх основі направляє заявку постачальникам по інтернету. «1С Торгівля та Склад» дозволяє коригувати ціни. Також варто враховувати, що дати покупки зберігаються і на основі цього формується відпускна ціна.

Важливо пам'ятати, що 1С може бути завантажена навіть неспеціалістом. Але краще купити 1С та встановити останню версію. Єдине, що ви повинні пам'ятати - вам все одно потрібно отримати ліцензію, щоб виконувати повноцінно роботу. В залежності від розміру бізнесу ви можете вибрати безкоштовну або базову версію програми 1С Управління невеликою фірмою, якщо вам потрібно буде адаптувати і змінювати програму згідно особливостей ведення оперативного обліку на підприємстві то потрібно придбати версію ПРОФ на відповідну кількість робочих місць. # Компьютеры и периферия
Смотрите также: