Новости магазинов


На що звертати увагу при покупці фену для волосся?


Фен для волосся – єдиний надійний інструмент для сушіння волосся. Якісний фен для волосся не тільки допомагає швидко висушити волосся та зробити гарну укладку, але й захищає волосся від пошкоджень, не перегріваючи його.

Фен для волоссяВибір фенів для волосся сьогодні достатньо широкий. На https://zacinu.com.ua/pobutova-tekhnika/krasa-ta-zdorovya/fen-sushky/ можна вибрати найбільш підходящий варіант, враховуючи всі потреби та забаганки.

Рекомендації по вибору фена для волосся

Вибирати сушку для волосся необхідно таким чином, щоб в ній поєднувалися зручність користування, комфортна вага та помірна ціна. Дотримуючись приведених нижче рекомендацій, можна вибрати найкращий варіант.

  • Оптимальна потужність фена – 1600-1800 Вт. Більш слабкі занадто довго сушать волосся, а дуже потужні можуть негативно впливати на стан локонів та шкіри голови.
  • Звертайте увагу на наявність функції подачі холодного повітря. Вона знадобиться для того, щоб зафіксувати пасмо після обробки гарячим повітрям.
  • Функція іонізації повітря допомагає пришвидшити процедуру сушки волосся, а також зменшує негативний вплив від високих температур.
  • Якісні фени для волосся завжди мають більшу вагу, ніж неякісні. Адже якість залежить від величини мотора та товщини обмотки, що одразу ж впливає на загальну вагу виробу.
  • Якщо у фен працює занадто гучно, хрипко чи видає сторонні звуки, то двигун, скоріш за все, має низьку якість. Хороші двигуни видають рівномірний звук.
  • Для виготовлення корпусу фену має використовуватися жаростійкий та ударостійкий пластик.
  • Мережевий шнур повинен мати довжину не менше 1,5-2 метри. Дуже зручно, коли до корпусу він кріпиться за допомогою рухомого чи шарнірного кріплення.

Види насадок на фен

Фен для волоссяВ залежності від цілей, для яких використовується фен для волосся, необхідно застосовувати різні насадки. Вони, зазвичай, ідуть в комплекті разом з пристроєм.

  • Концентратор – щелевидна насадка, яка збирає гаряче повітря в одній точці. Для сушки рекомендовано використовувати насадку шириною близько 100 мм, а для укладки – до 90 мм.
  • Стайлер – насадка для фену у вигляді щітки. Допомагає вирівнювати волосся, додавати йому об’єму, завивати локони. Такі насадки, зазвичай, використовуються на невеликій потужності, щоб не пошкодити волосся.
  • Диффузор – велика насадка з «пальчиками», за допомогою якої можна створити додатковий об’єм та легко завити волосся.

Більша кількість насадок дозволяє отримати більше варіантів укладки.
 # Мелкая Бытовая техника
Смотрите также: