Новости магазинов


Купити ковдру – подарувати собі тепло і радість


Кожному із нас важко розлучатись зранку з улюбленим ліжком, ніжною ковдрою, м’якою подушкою. Саме ці атрибути створюють для нас затишок, куточок, який не хочеться покидати навіть за великі гроші. Проте, якщо до вибору цих аксесуарів віднестись несерйозно, то можна здобути великих проблем.

Купити ковдру, яка задовільнить вас не тільки зовнішнім виглядом, але й своїми властивостями, можна і в інтернеті. Відомим інтернет-магазином в Україні є Polotenca.ua.

Одеяло

Яку ковдру обрати?

До вибору важливих речей необхідно підходити «з розумом», як то кажуть, враховуючи не тільки візуальну привабливість, а й характеристики.

Пухові наповнювачі

М’який, довговічний і майже невагомий наповнювач – пух. Такі вироби дуже теплі, приємні у використанні і не причиняють дискомфорту під час використання. В якості наповнювача використовують гусячий і качиний пух.

Обираючи виріб варто звернути увагу на прошив. Кращі за все – вироби, з прошитими квадратами. Такі ковдри часто називають «касетними», оскільки зовнішній вигляд доволі специфічний. Окрім тепла ковдри гарантують відмінну циркуляцію.

В літню пору ковдра с пуховим наповнювачем не створює зайвого тепла і також доволі комфортна у застосуванні.

Єдина причина знайти альтернативу цій ковдрі – алергія на пилових кліщів, які водяться в природному вмісті.

Синтетика – дешево й сердито

Синтетичні наповнювачі знаходяться на другому місці. Головна перевага цієї продукції – невисока ціна. Найвідоміші матеріали – холлофайбер або синтепон. Такій ковдрі властиві легкість, гіпоалергенність та довгий час у користуванні. Доглядати за виробами одне задоволення, оскільки їх можна прати навіть в пральній машинці.

Одеяло

Вовна зігріє в холодні вечори

Саме такі ковдри вважаються найтеплішими. Частіше за все для їх виготовлення використовують овечу вовну, трохи рідше – верблюжу і козячу. Такий матеріал володіє чудовою гігроскопічністю. Волога, неприємні аромати з вовни вивітрюються швидко. Єдине, потрібно подумати, як боротись із найлютішим ворогом матеріалу – міллю.

Окрім наповнювача вироби ділять за технологією пошиття на стьобані і касетні, за розмірами переважно на: полуторні і двоспальні. Цікаво, що в Італії та ще деяких країнах існують королівські ковдри, розмір яких більший стандартного 220 х 240 см.

Купуючи ковдру потрібно пам’ятати, що це те надбання, яке кожного вечора зустрічатиме вас після важкого робочого дня, а кожного ранку – проводжатиме на роботу, навчання чи де-інде. # Постельное белье, Текстиль
Смотрите также: