Новости магазинов


Відеоспостереження для будинку


У деяких людей при думці про відеоспостереження будинку, виникають в пам'яті ті великі відеокамери на парканах і будинках. Ні, для будинку існують компактна відеотехніка з дуже гарною якістю зйомки. Вони набагато менше за розміром, вони дешевше і можуть бути бездротовими, так як підключаються до домашньої мережі WI-FI. Кріплення у таких камер бувають на липучці або магніті, що дозволяє змінювати місце розташування камери. Деякі відеокамери оснащені ІК-підсвічуванням, що дозволяє пристрою добре бачити в повній темряві. У комплект до відеокамери входять датчики руху. Які, при проникненні сторонніх осіб до Вашої оселі, сповістять Вас про це. Сучасні бездротові відеокамери, які підключені до мережі інтернет передають зображення на Ваш мобільний пристрій: комп'ютер, планшет або смартфон, і Ви цілодобово в будь-який час доби можете переглядати відеотрансляцію в теперішньому часі. Так само Ви можете переглядати відео в запису в будь-який зручний для Вас час.

ВідеоспостереженняЯкщо ж один з датчиків руху у Вашому домі спрацював, то на мобільний пристрій прийде сигнал і транслюватиметься відео, що відбувається в даний час або ж прийдуть фотографії. Це означає, що Вам не потрібно постійно дивитися в Ваш телефон, спостерігаючи за будинком або квартирою.

Деякі відеокамери йдуть з вбудованим мікрофоном і вони здійснюють запис звуку. Тому Ви не тільки зможете побачити грабіжника, а й почути його і щось відповісти.

Для того що б знизити ризик квартирної крадіжки, буде дуже правильним розповісти сусідам і знайомим про те що у Вас вдома встановили цілодобове спостереження. Як це не сумно, але квартирні крадіжки найчастіше відбуваються за наводкою сусідів або знайомих. Так що оповістити про це якомога більшу кількість людей буде дуже правильним дійством. Раніше злодіям потрібен був час для того що б відстежити відсутність забезпечених господарів квартир, але тепер в соціальних мережах Ви самі викладаєте цю інформацію. Наприклад Ви збираєтеся у відпустку і повідомляєте про це в соціальній мережі, цього достатньо для того що б зрозуміти що Ви будете відсутні деякий час. Або в тій же соціальній мережі Ви виставляєте фотографії з відпочинку. Ця інформація теж дає зрозуміти, що Ви на даний момент відсутні вдома. Тому обчислити відсутність господарів займає дуже мало часу, Тому необхідно потурбуватись про безпеку Вашого житла заздалегідь. Ви зможете бути більш спокійні та впевнені. # Видеотехника
Смотрите также: